Pro Dive Chorvátsko 
 

Ponuka Aronnax Travel

                                                                                                                         Pridané 20.1.2011

 

Zájazdy - výlety - pobyty a ďalšie akcie spoločnosti Aronnax

Z našej ponuky vyberáme:Stockholm - mestský výlet do Benátok severu.
26.2.-1.3.2011

Letecký zájazd z bratislavy. 3 noci v 4* hoteli 1 s raňajkami. Pozrieme si námorné múzeum, staré mesto, hokejovú halu Globe a predovšetkým originál kráľovskej lode Vasa. Cena: osoba /230 Eur. Ďalšie info hľadaj na našej www stránke.

 

Potápanie v najhlbšom bazéne sveta v Bruseli.
25.-27.3.2011

Až do 33 metrov sa zanoríme v bazéne špeciálne postavenom pre potápačov. Teplota vody pri tom bude príjemných 33 stupňov Celzia. Letecký zájazd na 3 dni do jednej z metropól Európy. Informácie na našej www stránke.

 

Rafting v Bosne počas Veľkonočných sviatkov.
22.-25.4.2011

Skvelý rafting na divokej vode môže byť vítaným spôsobom strávenia sviatkov Veľkej noci. Čakáme dostatok vody a nové dobrodružstvá. Doplňujúce informácie nájdeš v sekcii raftingu našej webovskej stránky .

 

Mestský výlet spojený s potápaním. Kraków - Poľsko.
28.4.-1.5.2011

Najskôr presun na Oravu , kde sa vykúpeme vtermáli. Potom ponor v Jaworzne a cesta do Krakowa. Pre odvážnych ponor v Krakowe a pre nepotápačov kráľovský zámok Wawel, či prekrásne staré mesto. Na ďalší deň svetoznáma soľná baňa vo Wielicke a cesta späť domov. Link na našu web stránku.

Gruener See - potápanie v Steierských Alpách.
14.-15.5.2011

Smaragdové jazero známe neuveriteľne čistou vodou s viditeľnossť 40-50 m.

 

 

Potápanie na najatraktívnejších miestach Nemecka
26.-29.5.2011

Autokarový zájazd po nezvyčajných miestach Spolkovej Republiky Nemacka. Navštívime slávne Helensee, kriedový lom Hemmoor aj najnovší hit zaplaveného labyrintu prírodného parku.

 

Atraktívne prúdové potápanie na rieke Una v Bihači
24.-26.6.2011

Do Bosny a Hercegoviny v okolí Bihaču jazdíme nielen raftovať, ale najmä potápať. Kto neskúsil, nevie si predstaviť čo je nová dimenzia potápania. Celkom iné farby, celkom iné ryby, celkom odlišné zážitky! A tá strava.... Pozri si obrázky a popis na našej webovskej stránke.

 

Vrak Zenobia na ostrove Cyprus.
16.-19.6.2011

Jeden z najkrajších vrakov v Európe, dosažiteľný pre kategóriu rekreačných potápačov. Na Cyprus lietame low-cost aerolinkami na 3-4 dni, počas ktorých si Zenobiu poriadne prezrieme. Popis a informácie hľadaj na našej webovskej stránke.

 

Vrakové potápanie vo Francúzku.
21.-28.7.2011

Z paluby potápačského katamaránu pre 10 pasažierov sa budeme zanárať k vrakom na juhu Francúzka. Uvidíme Rubis, Donator, Togo a ďalšie skvosty. Všetky informácie nájdeš na našej webovskej stránky .

 

Úplný kalendár našich potápačských výjazdov nájdeš na našej webovskej stránke.

 

Za správnosť údajov zodpovedá inzerent
V prípade nepresností nám
napíš

Redakcia SCUBA.sk

© 2010 - Všetky práva vyhradené
Posledná zmena 13. novembra 2020