Pro Dive Chorvátsko 
 

Inštruktori rekreačného potápania

                                                                                                                         Pridané 13.5.2011

 

Bohunský Igor
Inštruktor PADI a majiteľ potápačského centra „Potápač“ v Bratislave. Organizuje prednášky a zájazdy spojené s potápaním. Vyvíja a vyrába svietidlá značky DIBS. Fotí aj filmuje pod vodou. Pozri tiež jeho potápačský životopis v sekcii "Osobnosti".

Ferák Martin
Inštruktor PADI a majiteľ potápačského centra Academia Aquatica. Cestuje, fotí a filmuje na všetkých svetadieloch. Pozri tiež jeho potápačský životopis v sekcii "Osobnosti".

Horváth Oto
Profesionálny hasič záchranár a súčasne Inštruktor SDI. Potápanie vyučuje v Komárne a na celom južnom Slovensku.

Chvostík Ivan - Fijam
Inštruktor potápania v agentúre TDI/SDI.

Juriga Peter
Inštruktor potápania v agentúrach SDI a CMAS. ŽIje, pracuje a potápanie učí v Banskej Bystrici.

Korim Robert
Inštruktor SDI, NAUI, ILS a majiteľ bratislavského potápačského centra Aronnax. Cestuje, organizuje súťaže, prednáša a publikuje. Pozri tiež jeho potápačský životopis v sekcii "Osobnosti".

Kupkovič Branko
Inštruktor SDI so sídlom v Malých Levároch. Venuje sa najmä chladnejším formám potápania.

Martauz Robert
Inštruktor SDI a vodnej záchrannej služby. Pôsobí na Orave a v okolí s klubom Aqua Mar. Špecializuje sa tiež na výjazdy za potápaním do Poľska, predovšetkým do Krakowa a Jaworzna.

Mika Štefan
Inštruktor potápania SDI a úspešný tréner plutvového plávania v klube Triton Šaľa. Nezanedbateľnými sú aj jeho osobné športové výsledky v plávaní v kategórii "Masters".

Paraik Ján
Inštruktor TDI/SDI operujúci v okolí B. Bystrice a na strednom Slovensku s klubom H2O šport. Okrem výcviku organizuje výjazdy za potápaním do exotických krajín celého sveta.

Poloha Daniel
Inštruktor SDI s aktívnym štatútom. Momentálne žije a pracuje na Novom Zélande.

Porzerová Beáta
Je inštruktorkou SDI. Spolupracuje najmä s bratislavským potápačským centrom Aronnax. Publikuje, aj organizuje potápačské podujatia a súťaže. Pozri tiež jej potápačský životopis v sekcii "Osobnosti".

Rapan Pavol
Hasič - záchranár a inštruktor potápania v systémoch CMAS a TDI/SDI. Venuje sa profesným formám potápania ale aj Klubu LaugDive v Trenčíne.

Roubal Rasťo
Inštruktor SDI s pôsobnosťou v Žiline a okolí. Ústrednou osobnosťou Potápačského centra Aqua.Pro. Organizuje zájazdy a výlety za potápaním. Pozri tiež jej potápačský životopis v sekcii "Osobnosti".

Sandtner Igor
Inštruktor PADI, s pôsobnosťou v Bratislave a v okolí. Je dušou potápačského klubu SANY. Známy je aj ako odborník na servis potápačského materiálu. Pozri tiež jeho potápačský životopis v sekcii "Osobnosti".

Schmidt Jozef
Inštruktor SDI a inštruktor plavcov - záchrancov. Má skúsenosti z práce v zahraničí z viacerých svetadielov. Pozri tiež jeho potápačský životopis v sekcii "Osobnosti".

Sliška Vladko
Inštruktor SDI ústredná postava šalianskeho klubu Amfora. Angažuje sa aj v oblasti pracovného potápania.

 

 

Nenašiel si v zozname nejakú osobnosť ?
Radi prijmeme tvoj tip, doporučenie
alebo priamo nomináciu ďalšej významnej
osobnosti z prostredia slovenského potápania.

Napíš nám

Redakcia SCUBA.sk

© 2010 - Všetky práva vyhradené
Posledná zmena 13. novembra 2020
5