Pro Dive Chorvátsko 
 

Igor Bohunský

                                                                                                                         Pridané 13.5.2011

 

Na strednej škole začínal s klasickým plávaním. Neskôr sa dal na triatlonovú drahú, keď zozbieral viacero úspechov aj na úrovni slovenskej špičky. V jeho povahe je túžba skúšať niečo nové, preto sa dal na potápanie.

V roku 1992 absolvoval svoj prvý kurz na úrovni kvalifikačného stupňa CMAS P•1 hviezda. Tým sa mu otvorila nová cesta za dobrodružstvom. Postupne si zvyšoval kvalifikáciu až na Inštruktorskú. V súčasnosti pôsobí ako inštruktor PADI a majiteľ potápačského a plaveckého obchodu – „Potápač“ v Bratislave.

Celoročne riadi výcvik potápačov, výjazdy a dovolenky. Pre verejnosť a deti usporadúva prednášky a výlety. V záujme uchovania spomienok na svoje cesty, či už do prírody alebo zážitky z pod vody sa začal venovať podvodnej tvorbe s videokamerou a fotoaparátom. Igor má ešte veľa nových cieľov a to ho podnecuje k učeniu a zdokonaľovaniu seba a svojich zákazníkov. Momentálne sa venuje tiež vývoju a výrobe krídiel a UW svietidiel Led pod značkou DIBS.

Popri svojej činnosti vedie klub Vydra, na pôde ktorého každý rok organizuje akciu čisté vody, pri ktorej prezentuje aj svoje výrobky.

A na záver Igorova charakteristika vlastnými slovami: “Za mojej éry potápača som zachránil množstvo potápačov - takzvané rýchlokvasky......"


 

 

Nenašiel si v zozname nejakú osobnosť ?
Napíš
nám

Redakcia SCUBA.sk

© 2010 - Všetky práva vyhradené
Posledná zmena 13. novembra 2020
5